fbpx

Opinie

Zobacz, co mówią o mnie klientki.

Opinie klientów

Zobacz wideo opinie na temat współpracy! 

Odtwórz wideo

Więcej opinii:

Patrycja, dziękuję jeszcze raz za konsultacje i wysłuchanie o mojej rutynie żywieniowej. Miałam problem z planowaniem posiłków dla siebie i domowników, ale dzięki Twoim podpowiedziom i pomysłom myślę, że uda mi się zmienić na lepsze, aby jeść regularne i zbilansowane posiłki, a nie dojadać z talerzy dzieciaków😉 Świetne i trafione sugestie - zdecydowanie potrafisz słuchać i dojść do sedna problemu. Dziękuję i pozdrawiam!
Ilona
Dziękuje, że codziennie poświęcasz mi czas. Trzymasz rękę na pulsie, żebym była zadowolona i jadła to co lubię. Nie czuję, że jestem na diecie i to jest piękne! Wsparcie, które mam od Ciebie codziennie jest nieocenione. Jesteś profesjonalna w tym co robisz, nigdy nie czułam się tak zaopiekowana w czasie diety! Szacun! Lecę dalej po więcej, ale tylko z Tobą!
Justyna
Przesympatyczna osoba. Jestem zachwycona podejściem do mojego problemu. Wszystko szczegółowo zostało mi wyjaśnione i dzięki temu uświadomiłam sobie co robiłam źle i nad czym jeszcze pracować,a także uzyskałam odpowiedź na wszystkie moje pytania. Nie wrzuca wszystkich do jednego worka jak większość dietetyków, tu naprawdę poczułam podejście indywidualne pod kątem mojej osoby i problemu. Jeszcze raz baaardzo dziękuję za tą rozmowę.
Ewelina
Jestem po konsultacji z Patrycją i czuję się bardzo zainspirowana i zmotywowana do dalszego odchudzania. Spotkanie było bardzo rzeczowe i merytoryczne. Serdecznie polecam!
Eleonora
Konsultacja z Patrycją pomogła mi uświadomić sobie, skąd bierze się mój problem z odżywianiem i już wiem, jak sobie z nim radzić! Przemiła kobieta, która potrafi przekazać dużą dawkę wiedzy w krótkim czasie. Jak najbardziej polecam!
Patrycja
Byłam w swoim życiu na kilku konsultacjach ale nigdy nie dostałam tak indywidualnego podejścia. Poczulam się wysłuchana i zrozumiana. Czuję że oddaje swoje zdrowie w dobre ręce. Dziękuję!
Kasia
Polecam Patrycję z całego serca! Konsultacja bardzo rzeczowa, dużo pomocnych informacji, przemiła i luźna atmosfera oraz miejsce na pytania. Dziękuję za pokazanie, że zdrowa dieta to nie kara, a dieta musi być dopasowana do mnie, nie na odwrót.
Martyna
Jestem świeżo po konsultacji z Patrycją (które polecam wszystkim z całego serca) i jestem pełna nowej energii i zmotywowana. Patrycja uświadomiła mi, że wcale nie musze się katować ostrymi dietami po których i tak wracam do punktu wyjścia. Mogę zadbać o siebie w zdrowy i przyjemny dla mnie sposób, a przy tym dalej smacznie jeść.
Ola
Jestem po konsultacji z Patrycją i jestem bardzo zadowolona. Ciepła, sympatyczna osoba i otwarta. Dostałam mnóstwo wskazówek, dzięki którym będzie mi łatwiej zmienić swoje nawyki. Cieszę się, że trafiłam na taką osobę jak Patrycja. Bardzo dziękuję.
Kornelia
Patrycja, dziękuje za konsultacje!. Okazało się, że nie jestem aż tak zielona w tym temacie ( jak mi się wydawało), a mój problem leży głownie w braku umiejętności wprowadzenia tego wszystkiego w życie. Dzięki Twoim radom, wiem, że muszę po prostu planować, ponieważ bez planu się gubię. Dzięki Tobie uświadomiłam sobie co robię źle i nad czym muszę popracować aby osiągać lepsze efekty. Pomogłaś mi obrać moją indywidualną drogę (mam nadzieję, że zakończoną sukcesem) do wyjścia ze strefy komfortu. Jeszcze raz dziękuje.
Klaudia
Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Patrycją. Nigdy nie czułam się tak bezpiecznie na diecie. Mam olbrzymie wsparcie, a posiłki są jak wyjęte z mojej głowy! Patrycja jest niesamowita. Oprócz wiedzy i ułożenia jadłospisu bardzo pomaga mi wszystko ułożyć w głowie. W chwilach zwątpienia zawsze pomoże. Mało tego - niezależnie od godziny! Bardzo polecam!
Kasia
Patrycja chcę się pochwalić! Dzięki Tobie, pomocy, wskazówkom schudłam 4,5 kg. Podjadanie zniknęło. Nie wiem, jak to zrobiłaś. Oczywiście, że wystawię Ci pozytywną opinię. Jak mogłabym tego nie zrobić? Byłam u kilku dietetyków, ale Ty jesteś zupełnie magiczna. Dziękuje!
Asia

POZOSTAŁE OPINIE