fbpx

Współpraca

Dla firm

Jeśli dzielimy podobne wartości i Twoja firma koncentruje się na promowaniu zdrowego stylu życia, zapraszam do kontaktu w celu omówienia możliwości współpracy. Jeżeli szukasz wsparcia w budowaniu świadomości Twojej marki i uważasz, że Twoje produkty lub usługi są zgodne z wartościami dbania o zdrowie, wellbeingu oraz promowaniem zdrowego stylu życia, serdecznie Cię zachęcam do nawiązania współpracy. Razem możemy tworzyć dedykowane treści dla mediów społecznościowych, nie tylko na moich platformach, ale także na Twoich.

FORMULARZ KONTAKTOWY

Kontakt

Napisz do mnie

Jeśli masz produktu, usługę, ale nie masz pomysłów na promocję, napisz do mnie. Jestem kreatywna, mam głowę pełną pomysłów, więc z pewnością wymyślimy coś ciekawego!

Pokolenie Fit

Możliwości współpracy

⏺︎ Wideo kulinarne

Poszukujesz innowacyjnych sposobów na pokazanie wideo kulinarnego? Oferuję profesjonalne produkcje wideo kulinarnego, które nie tylko zachęcą Twoich klientów do wypróbowania Twoich produktów, ale także edukują i inspirują w zakresie zdrowego i smacznego gotowania. Moje wideo łączy profesjonalną kuchnię z autentyczną pasją do jedzenia. prezentując Razem możemy stworzyć dynamiczne i kreatywne treści wideo, które wyróżnią Twoją markę na rynku i zwiększą jej rozpoznawalność.

⏺︎ UGC

Chcesz wzmocnić zaangażowanie społeczności wokół Twojej marki i zbudować autentyczną relację z klientami? Stworzę krótkie filmy UGC dla Twojej branży. To skuteczny sposób na budowanie relacji z klientami, zwiększanie świadomości marki oraz promowanie produktów czy usług w sposób naturalny i autentyczny. Stworzę strategię zgodną z misją i wartościami Twojej firmy, przyczyniając się do wzrostu jej rozpoznawalności i pozytywnego wizerunku w mediach społecznościowych .

⏺︎ Prowadzenie social media

Jeśli potrzebujesz wsparcia w zakresie prowadzenia konta na instagramie lub tik toku, chętnie Cie w tym wesprę! Przygotuję content plan na cały miesiąc i dostarczę Ci określoną liczbę filmów zarówno w formie rolek, stories czy tik toka. Dzięki mojemu doświadczeniu w branży dietetycznej i zdrowego stylu życia, tworzę angażujące treści, które budują zaufanie, zwiększają świadomość marki i przyciągają nowych klientów. Moje podejście do social media opiera się na autentyczności, kreatywności i zaangażowaniu, dzięki czemu Twoja firma może osiągnąć znaczące rezultaty w promocji i komunikacji z odbiorcami. 

⏺︎ Moje media społecznościowe

Moja społeczność jest zainteresowana zdrowym stylem życia, redukcją i zdrowym gotowaniem. Pokazuję zdrowe przepisy, swoją autentyczną drogę powrotu do formy- redukcji, pokazuję jak wygląda mój dzień i jakie mam zdrowe nawyki, organizuję bezpłatne wyzwania, które przynoszą rzeczywiste korzyści i poprawiają jakość życia moich obserwatorek. To co mogę zaoferować to: sponsorowane reelsy, tik toki, filmy na youtube, lokowanie produktu, recenzje produktów, organizację konkursów, wyjazdy sponsorowane z relacją w moich social mediach, ale również inne formy.

⏺︎ Warsztaty kulinarne

Jestem miłośniczką gotowania, która łączy smak z prostotą w potrawach. Moja pasja do zdrowego odżywiania idzie w parze z umiejętnościami kulinarnymi. Podczas warsztatów prezentuję sprawdzone przepisy na zdrowe i smaczne potrawy oraz edukuję uczestników w zakresie zdrowego gotowania. To doskonałe rozwiązanie dla firm produkujących zdrową żywność oraz producentów sprzętu AGD, które chcą promować swoje produkty w autentyczny i angażujący sposób.

⏺︎ Szkolenia

Jeśli poszukujesz osoby do poprowadzenia szkolenia/wykładów na temat zdrowego odżywiania, zdrowego stylu życia, gotowania czy redukcji chętnie Cię w tym wesprę. 

45 600 +

Tik Tok

8 500

Instagram

3 100

Newsletter

10

Lat doświadczenia

O mnie w mediach:

MEDIA

Wystąpienia publiczne

⏺︎ Wystąpienie w programie „Pytanie na Śniadanie” było dla mnie jednym z najbardziej ekscytujących momentów. Podzieliłam się tam doświadczeniem i obalałam mity dietetyczne. 

⏺︎ Zostałam wyróżniona na profilu Ewy Chodakowskiej. W tamtych latach (2015-16 r) było to dla mnie nie tylko ogromne wyróżnienie, ale także motywacja do dalszego doskonalenia się i pracy nad sobą.

⏺︎ Swoje umiejętności rozwijałam również w Akademii Szkolenia Trenerów we Wrocławiu, gdzie zgłębiałam swoją wiedzę pod okiem najlepszych trenerów i dietetyków. To właśnie tam zdobyłam cenne umiejętności, które pomogły mi w mojej pracy. Docelowo miałam prowadzić szkolenia w AST.

⏺︎ Udzielałam wywiadu w radio czwórka, gdzie podzieliłam się szerzej tematem zaburzeń odżywiania. Miałam również zaproszenie do programu „Rozmowy w toku” oraz ponowne zaproszenie do programu „Pytanie na śniadanie”, jednak w tamtym okresie byłam świeżo po porodzie i odmówiłam udziału w programie.