fbpx

Dietetyk online

Gotowa na zmianę?

Znowu zaczynasz nową dietę i próbujesz zmienić swoje nawyki, by odzyskać wymarzoną sylwetkę, ale kolejny raz czujesz, że bycie na diecie nie jest dla Ciebie?

Kolejny raz obiecujesz sobie, że się nie poddasz, ale już po tygodniu jesteś zmęczona trzymaniem diety i wracasz do starych przyzwyczajeń żywieniowych czując powracającą frustrację z powodu braku wytrwałości?

Tym razem może być inaczej!

Zobacz jak prosto możemy razem przejść przez ten proces

Krok po kroku

Jak przebiega współpraca?

Dowiedz się jak wygląda współpraca i zacznij swoją metamorfozę!

Wybierz pakiet

Na początek wybierz pakiet, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom i celom zdrowotnym, a następnie opłać zamówienie.

Wypełnij ankietę

Po złożeniu zamówienia poczekaj, aż przyjdzie do Ciebie mail z wywiadem żywieniowo-medycznym. Wywiad jest dość szczegółowy. Pomoże mi lepiej zrozumieć Twoje cele i preferencje żywieniowe. Im więcej informacji uzyskam, tym lepiej dostosowany będzie Twój plan żywieniowy.

Konsultacja wstępna

Po otrzymaniu wypełnionej ankiety umówimy się na konsultację wstępną. To spotkanie pozwoli nam lepiej poznać się nawzajem, omówić Twoje cele i oczekiwania oraz ustalić szczegóły dotyczące planu żywieniowego.

Pobierz jadłospis

Po konsultacji w ciągu 7 dni otrzymasz spersonalizowany jadłospis, dostosowany do Twoich potrzeb i preferencji smakowych. Plan żywieniowy będzie w formie PDF. Razem z nim otrzymasz dostęp do bezpłatnej aplikacji w której znajdziesz swoją dietę i listę zakupów.

Śledzenie postępów

W trakcie współpracy będziemy regularnie śledzić Twoje postępy. Będziesz mieć stałe wsparcie z mojej strony oraz możliwość kontaktu w razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości. Razem z jadłospisem otrzymujesz moje wsparcia na cały okres współpracy.

Co dalej?

Po miesiącu współpracy, jeśli będziesz chciała kontynuować współprace umówimy się na bezpłatną konsultację, żeby omówić postępy i opracować dalszy plan na nowy jadłospis. Następnie opłać zamówienie i do 7 dni otrzymasz nowy plan żywieniowy na kolejny miesiąc.

Dlaczego warto ze mną pracować?

Jadłospis szyty na miarę

Układam jadłospis w 100% dopasowany do Twojego trybu życia i preferencji smakowych.. Kładę na smak mocny nacisk.

Wsparcie i dostępność

Podczas całej współpracy otrzymasz moje wsparcie. Otrzymasz kontakt do mnie na whatssup, gdzie będę Ci odpowiadać na bieżąco wedle Twoich potrzeb. 

Poprawki w jadłospisie

Jeśli będziesz chciała zmienić dany posiłek lub składnik – nie ma problemu. Dieta będzie w 100% dopasowana do Twoich smaków i potrzeb.

Czy to o Tobie?

Twoje myśli ciągle krążą wokół jedzenia, a Tobie brakuje czasu i inspiracji na ugotowanie czegoś zdrowego? 

Podjęłaś wiele prób odchudzania

Podejmowałaś wiele prób odchudzania, a finalnie i tak wracałaś do starych nawyków żywieniowych? 

Nie wiesz od czego zacząć

Przez natłok informacji nie wiesz od czego zacząć i czujesz się  zagubiona? 

Nie masz czasu na gotowanie

Próbując zmienić nawyki żywieniowe miałaś wrażenie, że większość czasu spędzasz w kuchni? 

Co otrzymasz w ramach współpracy?

Obrazek 5-3

Zobacz, czego się nauczysz i co otrzymasz w ramach współpracy:

To nie tylko jadłospis!

Wyobraź sobie, że potrafisz samodzielnie komponować zdrowe i pyszne posiłki dopasowane do Twojego trybu życia. Nie musisz się pilnować. Nie myślisz ciągle o jedzeniu. Jesz to co lubisz, a efektem ubocznym jest utrata wagi. Masz więcej energii i większą pewność siebie. Brzmi dobrze? 

Podczas współpracy nie tylko otrzymasz jadłospis. Pomogę Ci wypracować zdrowe nawyki i nauczę komponować posiłki w sposób dla Ciebie odpowiedni!

Bez lania wody wyrobisz zdrowe nawyki bez efektu jojo i powrotu do starych nawyków! Bez rezygnacji z ulubionych posiłków, bez udziwnień i ciężko dostępnych składników. Otrzymasz tylko sprawdzone metody i praktyczne wskazówki, dzięki którym wyrobisz zdrowe nawyki żywieniowe. 

Gotowa na zmiany?

Najczęściej wybierany pakiet

Wartość: 550 zł
Cena dla Ciebie 340 zł

WYBIERZ SWÓJ PAKIET!

Na start

Rozpoczęcie opieki dietetycznej

 

260 zŁ

Dla ambitnej

Miesięczna opieka dietetyczna

340 zł

Dla zdeterminowanej

3 – miesięczna opieka dietetyczna

999 zł

Zobacz, co mówią o mnie klientki:

Przesympatyczna osoba. Jestem zachwycona podejściem do mojego problemu. Wszystko szczegółowo zostało mi wyjaśnione i dzięki temu uświadomiłam sobie co robiłam źle i nad czym jeszcze pracować,a także uzyskałam odpowiedź na wszystkie moje pytania. Nie wrzuca wszystkich do jednego worka jak większość dietetyków, tu naprawdę poczułam podejście indywidualne pod kątem mojej osoby i problemu. Jeszcze raz baaardzo dziękuję za tą rozmowę.
Ewelina
Dziękuje, że codziennie poświęcasz mi czas. Trzymasz rękę na pulsie, żebym była zadowolona i jadła to co lubię. Nie czuję, że jestem na diecie i to jest piękne! Wsparcie, które mam od Ciebie codziennie jest nieocenione. Jesteś profesjonalna w tym co robisz, nigdy nie czułam się tak zaopiekowana w czasie diety! Szacun! Lecę dalej po więcej, ale tylko z Tobą!
Justyna
Patrycja, dziękuję jeszcze raz za konsultacje i wysłuchanie o mojej rutynie żywieniowej. Miałam problem z planowaniem posiłków dla siebie i domowników, ale dzięki Twoim podpowiedziom i pomysłom myślę, że uda mi się zmienić na lepsze, aby jeść regularne i zbilansowane posiłki, a nie dojadać z talerzy dzieciaków😉 Świetne i trafione sugestie - zdecydowanie potrafisz słuchać i dojść do sedna problemu. Dziękuję i pozdrawiam!
Ilona

Najczęściej zadawane pytania

Tak, właśnie to jest esencja diety indywidualnej. Tworzona z myślą o Twoich osobistych preferencjach, smakach, trybie życia, pracy, sytuacji finansowej, liczbie domowników i wszystkim, co dla Ciebie ma znaczenie! Kładę na to duży nacisk, a satysfakcja moich klientów, potwierdzona ich pozytywnymi opiniami, jest dla mnie największym uznaniem.

Koszty zakupów są mocno indywidualne. Moja dieta jest prosta, szybka i pyszna, gdzie nie ma ciężko dostępnych składników, a wszystko kupisz w biedronce czy lidlu. Wszystko zależy od Twoich preferencji, jeśli wolisz dietę, która będzie tania pod względem zakupowym to taka będzie. Jeśli wolisz nieco różnorodną i rozbudowaną to koszt będzie nieco wyższy. Wiele klientek twierdzi, że odkąd mają dietę wydają na zakupach mniej – mają plan, nie kupują zbędnych produktów i rzadziej odwiedzają sklepy.

Jeśli konsekwentnie będziesz trzymać się ustalonego planu i naszego wspólnego celu, osiągniesz zamierzony efekt odchudzania. Jeśli jednak nie doświadczysz spodziewanych rezultatów, konieczne może być przeprowadzenie badań w celu wykluczenia potencjalnych problemów zdrowotnych oraz zidentyfikowania ewentualnych nieświadomych błędów w diecie.

Właśnie nie! Dieta jest dopasowana do Twojego trybu życia i codziennych obowiązków, abyś nie musiała spędzać pół dnia w kuchni. Przygotowanie posiłków jest maksymalnie uproszczone.

Oczywiście, że tak – dieta jest ułożona w 100% pod Ciebie. Każdy produkt zostanie wykorzystany do ostatniej łyżeczki. 

Tak, liczba poprawek jest nieograniczona! Moim celem jest, aby dieta była 100% odpowiedzią na Twoje potrzeby, dlatego wszelkie korekty są bezpłatne w trakcie naszej współpracy. Po otrzymaniu diety zawsze zachęcam do jej dokładnego przejrzenia. Jeśli natychmiast zauważysz coś, co Ci nie odpowiada, dokonamy odpowiednich zmian

Ułożenie jadłospisu trwa do 7 dni, jednak często udaje się to zrobić szybciej. Czas oczekiwania zależy od ilości zleceń oraz złożoności diety.

Cena za dietę nie jest wygórowana. Tworzenie diety wymaga czasu, wiedzy i specjalistycznego podejścia. Nie jestem w stanie rozpisać planu żywieniowego w jeden dzień, ponieważ kładę nacisk na smak i indywidualne preferencje, co zwiększa szansę na osiągnięcie zamierzonych efektów. To inwestycja we własne zdrowie, samopoczucie i pewność siebie. Jeśli porównamy koszty diety z wydatkami na standardowe zakupy okazuje się, że dieta jest często tańsza. Nie mówię tego ja, lecz moje zadowolone klientki. Przy przeliczeniu na miesiąc, koszt diety wynosi zaledwie 11,60 zł dziennie. Czy to dużo za całościowy plan na cały miesiąc?

Wszystko zależy od wybranego pakietu. W przypadku 7-dniowej rozpiski decyzja należy do Ciebie. Możesz ją powtórzyć i uzyskać dietę na 14 dni. Dla 14-dniowego jadłospisu polecam klientkom zapętlenie diety, dzięki czemu otrzymasz plan na cały miesiąc. Jeśli nie chcesz go zapętlać, daj mi znać 7 dni przed końcem i przygotuję dla Ciebie nowy plan żywieniowy.

Tak! Stały kontakt  jest na whatssup lub instagramie – w zależności od potrzeby. 

Zdecydowanie tak! Moja dieta jest indywidualnie dopasowana do Twoich potrzeb i preferencji, a przy tym do problemów związanych ze słodyczami. W planie żywieniowym znajdziesz miejsce na słodycze, a ich stopniowe ograniczanie jest realizowane w sposób subtelny, abyś tego nie odczuła drastycznie. Ponadto, w diecie uwzględniam zdrowsze warianty deserów. Wprowadzę strategie, które pomogą Ci zredukować spożycie cukru i słodyczy, jednocześnie dostarczając smaczne i zbilansowane posiłki.

Rozumiem Twoje obawy, ale jestem tu, aby Ci pomóc i wspierać Cię na każdym etapie. Dieta jest tak opracowana, żebyś nie czuła się jak na diecie, a jednocześnie osiągała realne efekty. Nawet będąc na deficycie kalorycznym, nie będziesz odczuwała głodu – to moja rola, by opracować dietę tak, aby w pełni Cię satysfakcjonowała pod względem smakowym i uczucia sytości. Jeśli napotkasz trudności, wprowadzimy odpowiednie zmiany w diecie. Możemy również umówić się na konsultację, aby omówić bieżące trudności i dostosować plan żywieniowy do Twoich potrzeb.