fbpx

Strona główna

Dodaj tu swój tekst nagłówka

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

 

Cześć!

Nazywam się Patrycja Sobieska i jestem dietetyczką, psychodietetyczką i miłośniczką gotowania. Pomagam kobietom po wielu próbach odchudzania tworzyć zdrowe nawyki, aby mogły odzyskać swoją pewność siebie.

 

 

Pomogę Ci wytrwać w Twoim postanowieniu i odzyskać energię. Nie będziesz musiała tym razem przechodzić przez to sama.

Odzyskasz pewność siebie i energię, której Ci brakuje!

Nauczę Cię krok po kroku wprowadzać zmiany. Zobaczysz, że zdrowa dieta nie jest pełna wyrzeczeń, a odchudzanie to efekt uboczny Twoich działań. Odzyskasz energię i pewność siebie

https://www.youtube.com/watch?v=zGAojxwJ2-s

 

 

Naprawisz swoje relacje z jedzeniem.

Odchudzanie będzie efektem ubocznym Twoich zdrowych nawyków. Odzyskasz pewność siebie i energię, a przy tym z dumą będziesz patrzeć na siebie w lustrze.

 

Zobaczysz, że gotowanie jest proste i smaczne.

Zdrowe jedzenie to już nie będzie kara! Przekonasz się, że zdrowe gotowanie może być pyszne i satysfakcjonujące. Z pewnością nie będziesz chciała wrócić do swoich wcześniejszych nawyków.

 

Wyrobisz zdrowe nawyki!

Przestaniesz zaczynać od poniedziałku. Nie będziesz czekała na idealny moment. Zauważysz po swoim samopoczuciu, że to dobry kierunek, a przy tym z dumą i pewnością siebie będziesz na siebie patrzeć.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jestem po konsultacjach z Patrycją. Miałam obawy (nie lubię występować przed kamerami). Atmosfera była niesamowicie miła i sympatyczna. Patrycja to dziewczyna, która przedstawia wszystko rzeczowo i na temat. Dzięki niej poszłam dziś na spacer (1,5h) poukładałam sobie w głowie i zrobiłam tygodniowy plan. Pomogła mi zrozumieć, że mimo wielu kłód pod nogami muszę znaleźć czas dla siebie. Taki mam zamiar! Z wielkim sercem polecam każdemu!

agnieszka malinowska

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Przesympatyczna osoba! Jestem zachwycona podejściem do mojego problemu! Wszystko szczegółowo zostało mi wyjaśnione i dzięki temu uświadomiłam sobie, co robiłam źle i nad czym powinnam popracować, a także uzyskałam odpowiedź na wszystkie moje pytania. Nie wrzuca wszystkich do jednego worka jak większość dietetyków, tu naprawdę poczułam podejście indywidualne pod kątem mojej osoby i problemu. Bardzo dziękuje!

Ewelina

 

Zobacz co możesz u mnie znaleźć

 

Opieka dietetyczna


$655.00

Indywidualne jadłospisy


$655.00

Ebooki


$655.00

 

 

Get a free 30′ online consultation