Podsumowanie miesiąca #3- zmiany, nowe cele No ratings yet.

img_8399
Cześć kochani! Z małym opóźnieniem piszę dla Was podsumowanie stycznia. Był to miesiąc pełen zmian i określenia ścieżki, którą chce iść. Znalazłam siłownię na którą chodzę, znalazłam biegową grupę w moim mieście z którą spotykamy się 3 razy w tygodniu na trening. Dodatkowo blog bardzo mocno się zmieni i nie chodzi o kwestią wizualną. Trochę tego będzie, jednak te zmiany trochę potrwają, ponieważ to są duże rzeczy. Jak wiadomo warto mieć DUŻE PLANY.

MASTERMIND

Pierwsza rzecz o której chciałam wspomnieć to szukam 4-6 osób do założenia grupy mastermind. Dla osób, które nie wiedzą co to jest- jest to grupa składająca się z 4-6 osób do co tygodniowych spotkań (preferuję online) gdzie dzielimy się problemami biznesowymi, pomysłami i słuchamy pozostałych osób na temat tego co myślą. Ważne, żeby każda osoba zajmowała się inną profesją np. żeby 4 osoby nie były z branży fitness! W skrócie- takie spotkania mają na celu nieść wspólną pomoc, motywować się, przedstawiać swoje pomysły, problemy po to, żeby pozostałe osoby przedstawiły swój punkt widzenia na Twój pomysł. Każda osoba po kolei przedstawia pomysły/problemy, a pozostałe doradzają. Inne spojrzenie potrafi zdziałać cuda, dlatego ważna jest odmienność branż. Jeśli jesteś zainteresowany/zainteresowana dołączeniem do grupy napisz na maila kontakt@pokoleniefit.pl – maksymalnie 6 osób!

DIETA/TRENING

Dieta i trening nie zmieniło się u mnie od stycznia. Plan treningowy będę zmieniać za miesiąc/dwa. Póki co mój plan głównie opiera się na treningu siłowym, a w pozostałe dni biegowym.

Dieta póki co również pozostaje bez zmian. Nie jem mięsa od września i jak wiecie- wspaniale się z tego powodu czuję. Nie brakuje mi mięsa w ogóle! Nie taki diabeł straszny… Miałam kilka podejść, bo nie wiedziałam czym zastąpić mięso, a to było prostsze, niż się wydawało.

ZMIANY, ZMIANY, ZMIANY

Zmiany na blogu będą bardzo duże. Bloga założyłam w 2014 roku i tak naprawdę już dawno powinnam to zrobić, a zwlekałam przed- znanym każdemu- strachem. Skończyłam 25 lat i mówią, że ten wiek jest dość przełomowy i coś w tym jest. Pierwsza rzecz, którą mogę Wam zdradzić to sklep online nad którym obecnie pracujemy, a co na nim będzie to niespodzianka. Strona będzie nieco przebrandowana i mam dla Was rewelacyjny projekt- nie będę zdradzać co konkretnie, ale wiążę się to ze sklepem.

img_3352

EBOOK

Piszę dla Was książkę do pobrania w formie ebooka. Dla osób, które chciałyby zapoznać się z jej treścią przed puszczeniem jej w świat mogę zaproponować bezpłatnie zapoznanie się z nią, a jedyną prośbą jaką bym miała to informacja zwrotna na jej temat- czego brakuje, co można byłoby zmienić, czy coś jest jasne, czy nie jasne. Myślę, że to uczciwa oferta- jeśli chcesz być jedną z pierwszych osób, które ją przeczytają napisz na maila: kontakt@pokoleniefit.pl

Szukam max 10 osób!

Podsumowanie miesiąca wyszło bardziej informacyjne-  jeśli macie pomysły lub wizję co byście chcieli zobaczyć na blogu- dawajcie znać! Buziaki i pięknego dnia!

Patrycja

Oceń post

Pati

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *